Zpět
Novinky / dvojpokoj pro matky s dětmi
dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi

dvojpokoj pro matky s dětmi

Zde nás čekal náročný úkol a to zvládnout barevnou kompozici a námět tohoto dvojpokoje
Práce na tomto pokoji byly opravdu náročné. Podklad byl ve velmi špatném stavu a musel se velmi dlouho a hloubkově upravovat. Čím více jsme opravovali, tím více jsme přicházeli na další nedostatky. Naštěstí bylo vedení nemocnice a také důslednout paní vrchní důkazem, že když se chce, tak to jde :)
Tento pokoj byl totiž kompletně zrokonstrován a to až po výměnu starých vypínačů! Opravdu perfektní práce všech zúčastněných a velké poděkování jim.
Pro nás byla výzva v tom, že se jedná o dvojpokoj přepůlený skleněnou výplní. Motiv bylo vhodné navrhnout tedy tak, aby byl námět v podobném stylu, protože je vidět z obou pokojů vzájemně. padlo tedy rozhodnutí nevrhnout motiv Broučci v lese a na jedné straně dominují hřiby se světluškami a na druhé krásné červené mochomůrky s beruškami. Maminky s dětmi se pak mohou dívat přes sklo na oba motivy. Je ´plně bezvadné, že se i ostatní zázemí-předsíňka podařilo doladit také do stejné barevnosti.
Celkový dojem působí velmi pohodově a jediné, na čem se neshodneme je otázka, co je lepší: hříbky nebo mochomůrky :D
dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi dvojpokoj pro matky s dětmi