Zpět
Novinky / Adventní "Běh pro Víly"
Adventní "Běh pro Víly"
Adventní "Běh pro Víly" Adventní "Běh pro Víly" Adventní "Běh pro Víly" Adventní "Běh pro Víly"

Adventní "Běh pro Víly"

Máš-li sportovního ducha a k tomu i srdíčko na správném místě, podpoř Víly pro děti, .....nevíš jak?
Pořádáme VIRTUÁLNÍ PROBĚHNUTÍ, kde svým DOBROVOLNÝM příspěvkem podpoříš nadační fond Víly pro děti. Fond cílí na dětské pacienty a seniory "https://www.vilyprodeti.cz/
Akce proběhne 12.-13.12.2020 a tvým úkolem bude , poslat na účet:: 1150/0100 částku, kterou chceš podpořit Víly pro děti, oběhnout okruh, který je uveden pod textem a svůj čas poslat na messenger do skupiny Víly pro děti run.
Okruh začíná u stadionu Červené domky, jeho délka je 1,5km, pokud budeš chtít, je možno oběhnou 2x.
12.12.2020 od 14 do 15hod. budeme na místě, takže můžeš přijít, pomůžeme, poradíme a hlavně změříme čas, protože ne všichni vlastní chytré hodinky a taky, ne každý zná místní les, místní palouček a jeho okolí. Pro vás budou na místě Víly, které určí směr, aby nám nikdo nezabloudil. V tuto dobu je možné finančně podpořit nadaci v hotovosti na místě.
13.12.2020 do 16 hod, prosím, nahrajte své časy (fotkou z hodinek).
Pro 3 nejlepší na každé trati máme DÁREK, který předáme po dohodě.
Budeme se těšit na fotky, na zážitky a.......třeba příští rok, který už bude i o setkávání a poběžíme společně.
O CO TO VLASTNĚ JE VIRTUÁLNÍ BĚH?
Jde o závodění pomocí sportovních hodinek a mobilních telefonů, které zaznamenávají trasu běhu.
JAK TO BUDE FUNGOVAT?
Závodník v daném období vyběhne na předem stanovenou trať. Může i individuálně , nejpozději však do 13.12.do 16.00 hod, kdy se výsledky běhu uzavírají a hodnotí. Běží se stylem start/cíl. V cíli si běžec uloží aktivitu a následně pošle svůj čas na messenger do skupiny Víly pro děti run. Závodník může trať běžet několikrát, ale zapsat do události může jen jednu aktivitu!
CENA STARTOVNÉHO?
Startovné je formou dobrovolného příspěvku na transparentní účet nadačního fondu Víly pro děti, kde můžete také svůj dar zkontrolovat. ( komerční banka - transparentní účty - nadační fond Víly pro děti)
NÁZORNÁ UKÁZKA:
V prvním závodě, který se bude konat od 12.12.2020 ve 14.00 vyběhnu (sám) na trať, viz foto. ( Pokud si nejsi jistý , přijď od 14.00-15.00, kde Vám můžeme přímo poradit. ) V cíli si uložím aktivitu a následně ji nahraji na messenger do skupiny Víly pro děti run. Když přiložím další fotku bude jen dobře!
Prosím o dodržování všech vládních nařízení!
Přejeme hodně radosti, chuť něco pro sebe a pro dobrou věc udělat